BEZPRZEWODOWA CZUJKA TLENKU WĘGLA (CZADU) ATLO-CD21MF-RF ATLO
Symbol: ATLO-CD21MF-RF
Dostępność: 16 szt.
Cena: 120.05
Cena: 120.05
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATLO-CD21MF-RF
Dostępność: 16 szt.
Cena: 120.05
Cena: 120.05
ATLO-CD21MF-RF to bezprzewodowa czujka tlenku węgla (czadu), która wykrywa niebezpieczne stężenie tego gazu w nadzorowanym pomieszczeniu
Przekroczenie progowego stężenia gazu jest sygnalizowane optycznie i akustycznie
Instalację urządzenia zaleca się na wysokości ok. 1.5 ... 2.0 m od podłogi
Czujki ATLO-CD21MF-RF można połączyć ze sobą za pomocą sygnału radiowego. Gdy jedno urządzenie zostanie uruchomione, wszystkie połączone urządzenia włączą alarm. Po wyzwoleniu alarmu naciśnięcie przycisku testu/wyciszenia pozwoli wyciszyć sygnalizację na wszystkich czujkach poza tą, która wykryła zagrożenie i zainicjowała alarm. Aby wyciszyć wszystkie podłączone urządzenia, należy również nacisnąć przycisk testu/wyciszenia na inicjującym czujniku CO.
| Detekcja: | Tlenek węgla (CO) |
| Sygnalizacja alarmu: |
|
| Pasmo częstotliwości: | 433 MHz |
| Zasięg komunikacji radiowej (w terenie otwartym): | 100 m (otwarta przestrzeń) |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | ![]() |
| Stężenie wywołujące alarm: |
|
| Bateria: | 1 x 3 V CR 17505 (wbudowana) |
| Czas pracy na baterii: | ~ 10 lat |
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Waga: | 0.12 kg |
| Wymiary: | 137 x 74 x 27 mm |
| Producent / Marka: | ATLO |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
